دبيرخانه دائمي جشنواره ملي اقوام ايران زمين در فارسان فعال مي شود

کد خبر: 191668 تاریخ انتشار: 1402/04/04 09:27:28
نمایش: 840
اخبار
فرماندار فارسان گفت: در حالي نخستين جشنواره ملي اقوام ايران زمين در اين شهرستان برگزار مي‌شود که درصدديم دبيرخانه دائمي اين جشنواره را در شهرستان فعال کنيم.

 سيد هادي صالحي در آيين برگزاري همايش زنان زاگرس‌نشين از جمله برنامه‌هاي جنبي نخستين جشنواره اقوام ايران زمين به ميزباني شهرستان فارسان که با حضور وزير تعاون، کار و رفاه اجتماعي برگزار شد، افرود: اين جشنواره از ۳۰ تير در شهرستان فارسان در سه قالب نمايشگاهي، جشن ها و همايش‌ها فعاليت خود را آغاز کرد و تا پنج تيرماه ادامه دارد.

وي ادامه داد: امروز پنجمين روز جشنواره است که با عنوان زنان زاگرس‌نشين نامگذاري شده که براي اجراي آن، ۱۰ کميته فعال شده است.

فرماندار فارسان تصريح کرد: از همه اقوام و قوميت‌ها درخواست مي‌شود به اين شهرستان کمک کنند تا در سال‌هاي آينده با توان و اقتدار بيشتري اين همايش را برگزار کند.

صالحي با بيان اينکه مبناي برگزاري اين جشنواره، فرمايشات رهبر معظم انقلاب در ديدار با عشاير بوده است، خاطرنشان کرد: با مبنا قرار دادن اين فرمايشات ضمن ترميم جشنواره به تقويت نقاط قوت بپردازيم و آن را در جشنواره‌هاي بعدي در دولت مردمي رييسي که دولت متعلق به مردم است، عملياتي مي‌کنيم.

 

افزودن دیدگاه


ایجاد کننده صفحه : مدیر سایت | تاریخ آخرین ویرایش : 1403/01/08

دیدار مردمی با فرماندار

ملاقات مردمی : روزهای دوشنبه

ساعات ملاقات : 9 لغایت 12   

نشانی : فارسان - میدان امام خمینی (ره) - بلوار شهید مطهری  

 شماره تماس : 03833227111

پیوندهااوقات شرعی

آمار سایت

آنلاین ها
19
امروز
70
دیروز
96
هفته
97
ماه
42863