موزه مردم‌شناسي «فارسان» افتتاح مي‌شود سيدهادي صالحي در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در شهرکرد گفت: ۱۴ درصد از نقاط گردشگري و هفت درصد از نقاط تاريخي چهارمحال و بختياري در شهرستان فارسان واقع شده اس

موزه مردم‌شناسي «فارسان» افتتاح مي‌شودسيدهادي صالحي در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در شهرکرد گفت: ۱۴ درصد از نقاط گردشگري و هفت درصد از نقاط تاريخي چهارمحال و بختياري در شهرستان فارسان واقع شده اس

کد خبر: 191208 تاریخ انتشار: 1402/02/13 23:59:37
نمایش: 100
اخبار
موزه مردم‌شناسي «فارسان» افتتاح مي‌شود سيدهادي صالحي در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در شهرکرد گفت: ۱۴ درصد از نقاط گردشگري و هفت درصد از نقاط تاريخي چهارمحال و بختياري در شهرستان فارسان واقع شده است.
موزه مردم‌شناسي «فارسان» افتتاح مي‌شود
سيدهادي صالحي در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در شهرکرد گفت: ۱۴ درصد از نقاط گردشگري و هفت درصد از نقاط تاريخي چهارمحال و بختياري در شهرستان فارسان واقع شده است.
فرماندار فارسان افزود: موزه مردم‌شناسي با جمع‌آوري آثار چندصدساله ظرف ۲ تا ۳ ماه آينده در شهر فارسان به بهره‌برداري مي‌رسد.
صالحي با بيان اينکه براي ارتقاي حوزه گردشگري به زيرساخت نياز است، بيان کرد: عمليات عمراني مجتمع فرهنگي، رفاهي و تفريحي فرهنگيان باباحيدر آغاز شده است.
وي با اشاره به اينکه مجوز چند بوم‌گردي و سنتي‌سرا در شهرستان اخذ شده است و امسال فعال مي‌شوند، اظهار کرد: ۲ منطقه در شهرستان فارسان به صندوق بيمه روستاييان و عشاير کشور براي راه‌اندازي صندوق پيشنهاد شده و در حال پيگيري است.

افتتاح هتل ده‌چشمه تا پايان سال ، فرماندار فارسان از افتتاح يک هتل در ده‌چشمه تا پايان سال خبر داد و افزود: پس از سفر وزير کار، مجموعه کارگران فارسان شامل سالن ورزشي، زمين چمن، مجموعه اقامتي و رستوران به عنوان کمپ تيم‌هاي ورزشي يا استفاده جامعه کارگران در دستور کار قرار گرفته است.
صالحي با بيان اينکه به دنبال تقويت زيرساخت‌هاي گردشگري هستيم، مطرح کرد: موزه مشروطيت و قلعه سردار اسعد به شهرداري جونقان تحويل داده شده است.

افزودن دیدگاه


ایجاد کننده صفحه : مدیر سایت | تاریخ آخرین ویرایش : 1402/05/25

دیدار مردمی با فرماندار

ملاقات مردمی : روزهای دوشنبه

ساعات ملاقات : 9 لغایت 12   

نشانی : فارسان - میدان امام خمینی (ره) - بلوار شهید مطهری  

 شماره تماس : 03833227111

پیوندهااوقات شرعی

آمار سایت

آنلاین ها
55
امروز
164
دیروز
104
هفته
3053
ماه
68797